19.5.2018

Seznam přihlášených

Poslední aktualizace: 14.8. 2018 15:00
Počet přihlášených závodníků: 57
Kategorie A: 35
Kategorie B: 14
Kategorie Z: 8

Nejedná se o startovní listinu, ale pouze o abecední seznam přihlášených. Startovní listina bude zveřejněna před startem soutěže po prezenci všech závodníků. Na start se nejdříve postaví ženy, po doběhu poslední ženy proběhne krátká pauza a po ní odstartuje první muž.

Legenda:
 – zvolena platba předem, v pořádku zaplaceno, při najetí kurzorem se zobrazí datum platby
 – nezvolena platba předem
 – zvolena platba předem, zatím nezaplaceno, při najetí kurzorem se zobrazí datum do kdy musí být zaplaceno

Jméno Organizace Kategorie Platba
Andráško Pavel SDH Stanislavice A
Balada Miroslav SDH Bobrovníky B
Blažek Lukáš SDH Staré Hamry A
Blažek Martin SDH Staré Hamry A
Blažek Michal SDH Staré Hamry A
Blažek Pavel SDH Staré Hamry A
Boček Pavel SDH Strahovice A
Cihelka Dalibor SDH Stará Bělá A
Čandrla Petr SDH Podolí B
Čáp Tomáš HZSMSK, Ostrava-Fifejdy A
Černík René SDH Bobrovníky B
Fialová Lenka SDH Horní Lhota Z
Gas Jakub SDH Stanislavice A
Goldenstein Tomáš SDH Bobrovníky B
Halfar Ondřej SDH Kobeřice A
Hanel Marek SDH Darkovice A
Hanel Miroslav SDH Darkovice B
Hanzel Jaroslav SDH Písečná A
Hejneš Leopold SDH Stará Bělá B
Hrbáč Jiří JSDH Velká Polom A
Izvorská Denisa SDH Metylovice Z
Janáč Patrik SDH Ryžoviště A
Koterec Jan SDH Darkovice A
Koterec Václav SDH Darkovice A
Kratochvil Přemysl SDH Podolí B
Krejčíř Dominik SDH Nová Dědina A
Kupka Šimon SDH Ostrava – Zábřeh A
Lariš Jan SDH Horní Suchá A
Leśnicki Marek Straż Pożarna Jawor B
Martiník Tomáš SDH Čavisov A
Masár Jakub SDH Strahovice A
Moša Dušan SDH Lhota u Opavy B
Neveselý Miroslav SDH Mokrá A
Pačes Petr SDH Stará Bělá A
Pašek David SDH Bohuslavice u Hlučína A
Pavlíček Pavel JSDH Chuchelná A
Petřeková Hana SDH Vigantice Z
Plandor Michal SDH Lubina 1 – Drnholec A
Pokorný Dušan SDH Vigantice B
Pospěch David SDH Strahovice B
Ryš Adam SDH Bohuslavice u Hlučína B
Řehulka David HZSMSK, stanice Vítkov A
Sláma Jan SDH Příbor A
Stolařová Nikola SDH Krmelín Z
Svoboda Štěpán SDH Podolí A
Svoboda Tomáš SDH Kobeřice A
Škultetyová Andrea SDH Skalice Z
Škultetyová Nikola SDH Staré Město Z
Šmigura Radek SDH Lubina 1 – Drnholec A
Talafús Ľuboš DHZO Turčianske Teplice A
Tešnar Petr SDH Horní Lhota A
Tmejová Tereza SDH Chotěnov Z
Vrbka Jiří SDH Velká Polom B
Zezulková Marie SDH Stará Bělá Z
Žaludek Jaroslav SDH Napajedla B
Židek Martin JSDH Brušperk A
Žlebek Josef SDH Muglinov A