19.3.2017

Výsledky 2011

Výsledková listina 2. ročníku ze dne 19. srpna 2011

Pořadí Závodník Organizace Výsledný čas
1. MALIŠ Rudolf HZSP Letiště Ostrava 04:30,97
2. TEŠNAR Petr SDH Horní Lhota 04:32,22
3. MIKULECKÝ Jiří HZS Ústí nad Orlicí 04:35,03
4. KADLČÍK Zbyněk SDH Kněžpole 04:36,82
5. KOKEŠ Jan SDH Dolní Lhota 04:39,40
6. PALÁT Josef HZS Deza Valašské Meziříčí 04:39,75
7. SMILEK Petr Sportovní klub hasiči Zlín 04:41,03
8. MIKULECKÝ Ladislav HZS Ústí nad Orlicí 04:41,28
9. VIEJ Roman HZS Ostrava – Zábřeh 04:42,25
10. ZOBANÍK Tomáš SDH Henčlov 04:47,44
11. TYLEČEK Václav HZS Ostrava – Fifejdy 04:49,78
12. KOLIBA Martin HZSP Letiště Ostrava 04:54,12
13. PAŽICKÝ Petr HZS Karviná 04:56,34
14. NOVOTNÝ Tomáš HZS Karviná 04:59,03
15. ŠUBRT Jakub SDH Ostřetín 05:05,13
16. POHANKA Radek SDH Žeravice 05:05,28
17. JANŮ Václav SDH Babice 05:06,03
18. HEJNEŠ Leopold HZS Ostrava – Fifejdy 05:08,66
19. MALENOVSKÝ Vít SDH Žeravice 05:12,03
20. SADOWSKI David HZS Třinec 05:14,07
21. HRBÁČEK Josef SDH Michálkovice 05:19,09
22. NENIČKA Lukáš SDH Jablunkov 05:28,04
23. MALCHÁREK Robert SDH Strahovice 05:28,16
24. PŠČOLKA Radek SDH Ostrava – Bartovice 05:40,25
25. BOČEK Petr SDH Strahovice 05:40,31
26. PRACNÝ Onřej SDH Pustá Polom 05:42,28
27. SOBAS Martin SDH Dolní Lhota 05:48,31
28. FISCHR Robert SDH Dlouhá Loučka 05:54,75
29. HUBÁČEK Zdenek SDH Dlouhá Loučka 06:11,97
30. CHROMÝ Aleš SDH Hrabyně 06:29,32
31. FABIÁN Ondřej SDH Petřvald 06:29,34
32. GVUZĎ Petr SDH Ostrava – Muglinov 06:29,68
33. NOVÁK Michal SDH Hrabyně 06:31,69
34. GAVLAS Michal SDH Ostrava – Heřmanice 06:33,81
35. ČECH Jaroslav SDH Ostrava – Zábřeh 06:37,50
36. VYSOUDIL Matěj SDH Kyjovice 06:39,35
37. KAJZAR Roman SDH Jablunkov 07:08,34
38. FIŠER Michael SDH Ostrava – Zábřeh 07:10,59
39. FOLTA Matěj SDH Ostrava – Zábřeh 07:22,82
40. CHROMÝ Michal SDH Hrabyně 07:36,37
41. BARTOŠ Pavel SDH Radvanice 07:46,53
42. MIKA Ondřej SDH Klimkovice 08:59,09
43. ŠABLATURA Jan SDH Ostrava – Zábřeh 09:11,18
44. MUCHA Ondřej SDH Jablunkov 09:31,63
DAVID Tomáš SDH Stará Ves nad Ondřejnicí DNF
FRANK Radovan SDH Hrabyně DNF
POHANKA Martin SDH Žeravice DNF
ŠMÍD Pavel SDH Vratimov DNF
ŠUSTR Martin SDH Vratimov DNF

Výsledkovou listinu ve formátu pdf najdete zde: https://goo.gl/uLyIeb