19.3.2017

Výsledky 2012

Výsledková listina 3. ročníku ze dne 10. srpna 2012

Pořadí Závodník Organizace Výsledný čas
1 Tešnar Petr SDH Horní Lhota
04:28,986
2 Mališ Rudolf HZSP Letiště Ostrava 04:30,198
3 Palát Josef DEZA Valašské Meziříčí 04:32,440
4 Hess Pawel SA PSP Kraków 04:34,020
5 Zdzieblo Marcian SA PSP Kraków 04:34,439
6 Řehulka David HZS MSK Ostrava – Přívoz 04:34,847
7 Koliba Martin HZSP Letiště Ostrava 04:39,755
8 Šimek Jan JSDH Spytihněv 04:42,231
9 Januš Martin JSDH Halenkov 04:45,302
10 Baklík Aleš HZS ZLK Zlín 04:55,169
11 Lysek Filip JSDH Mosty u Jablunkova 04:55,304
12 Pažický Petr HZS MSK Karviná 04:55,981
13 Kokeš Jan SDH Dolní Lhota 04:56,869
14 Haderka Jan JSDH Hulín 04:57,232
15 Kadlčík Zbyněk JSDH Kněžpole 04:59,764
16 Hejneš Leopold HZS MSK Ostrava – Fifejdy 05:02,372
17 Boček Petr SDH Strahovice 05:05,439
18 Tyleček Václav HZS MSK Ostrava – Fifejdy 05:10,278
19 Musil Petr SDH Rymářov 05:10,436
20 Hruška Martin HZS ZLK Vsetín 05:14,031
21 Sadowski David HZS MSK Třinec 05:19,888
22 Hanzel Jaroslav HZS MSK Karviná 05:22,697
23 Kolek Adam SDH Stará Ves nad Ondeřjnicí 05:25,298
24 Vlk Josef HZS ZLK Sportovní klub Hasiči Zlín 05:25,595
25 Gvuzď Petr JSDH Ostrava – Muglinov 05:32,983
26 Štábl Martin JSDH Armaturka Vranová Lhota 05:36,187
27 Pačes Petr SDH Stará Bělá 05:37,276
28 Šotkovský Lukáš HZS MSK Karviná 05:39,661
29 Fišr Robert SDH Dlouhá Loučka 05:47,031
30 Štábl Jiří JSDH Armaturka Vranová Lhota 05:54,820
31 Svrčina Martin DEZA Valašské Meziříčí 06:10,904
32 Konvičný Luděk HZS Teplice 06:18,486
33 Fabián Ondřej JSDH Petřvald 06:21,538
34 Šproch David HZSp Biocel Paskov 06:22,983
35 Koterec Jan SDH Darkovice 06:32,957
36 Fišer Michael JSDH Ostrava – Zábřeh 06:36,637
37 Hubáček Zdenek SDH Dlouhá Loučka 06:47,194
38 Kuldásek Aleš SDH Horní Lhota 06:50,304
39 Židek Dalibor HZS MSK Nošovice 07:16,108
40 Hejcman Aleš SDH Jablůnka 09:18,096
41 Tešnar Petr starší SDH Horní Lhota 09:40,765

Výsledkovou listinu ve formátu pdf najdete zde: https://goo.gl/CqnyGr