19.3.2017

Výsledky 2014

Výsledková listina 5. ročníku ze dne 9. srpna 2014

Kategorie A

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Řehulka David HZSMSK, Ostrava – Přívoz 4:31
2 Januš Martin HZSZLK, PS Vsetín 4:43
3 Bereza Rafal KP PSP Krasnystaw 4:44
4 Haderka Jan HZSZLK 4:47
5 Pažický Petr HZSMSK, Karviná 4:50
6 Betlach František JSDH Orličky 4:57
7 Janoš Zdeněk SDH Hať 5:02
8 Boček Petr HZSMSK, Ostrava – Přívoz 5:09
9 Plaček Michael HZSP Letiště Ostrava 5:11
10 Zubík Martin SDH Jablůnka 5:17
11 Sláma Jan SDH Příbor 5:32
12 Pospěch David SDH Strahovice 5:33
13 Pašek David JSDH Bohuslavice 5:36
14 Bereza Kamil KP PSP Krasnystaw 5:38
15 Janováč Michal SDH Salaš 5:49
16 Vicherek Lukáš SDH KOMÁROV 5:54
17 Turek Martin JSDH Frenštát pod Radhoštěm 5:57
18 Volný Vojtěch SDH Dolní Benešov 5:58
19 Morav Michal SDH Ostrava-Heřmanice 6:07
20 Falta Michal JSDH Orličky 6:10
21 Kubesa Josef SDH KOMÁROV 6:23
22 Chromečka Daniel SDH Příbor 6:39
23 Hock Michal JSDH Orličky 6:40
24 Šmigura Radek SDH Lubina 1 6:42
25 Vitásek Jiří JSDH Bohuslavice 6:47
25 Jedlička Lubomír JSDH Uničov 6:47
27 Kurka Václav Vaňkův kopec 6:50
28 Schön Petr HZSMSK, Ostrava-Přívoz 6:54
29 Falta Tomáš JSDH Orličky 7:04
30 Čáp Tomáš HZS MSK Ostrava-Fifejdy 7:12
31 Střídmý Jiří SDH Petřkovice 7:23
32 Bango Marek SDH Stanislavice 7:28
33 Plandor Michal JSDH Lubina 1 7:29
34 Kamenár Jakub SDH Bobrovníky 7:34
35 Závadský Norbert SDH Dolní Benešov 7:58
36 Pitel Jiří SDH Příbor 8:20
37 Kučera Patrik SDH Horní Lhota 8:22
38 Pravda Petr SDH Horní Lhota 9:00
39 Hejcman Aleš SDH Jablůnka 9:27
40 Svoboda Miroslav SDH Hať 9:30
41 Kotzmunda Lukáš SDH Lhota u Opavy 10:31
42 Sládeček Michal SDH Petřkovice 10:35
43 Macháček Matěj Vaňkův kopec 10:57
Martinek Jan SDH Jablůnka N

 

Kategorie B

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Viej Roman HZSMSK, Ostrava 4:37
2 Zdzieblo Marcin KM PSP Zory 4:38
3 Palát Josef DEZA a.s. Valašské Meziříčí 4:56
4 Kadlčík Zbyněk SDH Kněžpole 5:05
5 Hubáček Zdenek JSDH Uničov 6:04
6 Fabián Ondřej SDH Petřvald 6:36
7 Moša Dušan SDH Lhota u Opavy 7:12
8 Ryš Adam JSDH Bohuslavice 7:23


Kategorie Ženy

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Izvorská Denisa SDH Metylovice 5:46
2 Zubíková Kateřina SDH Jasenka 6:01
3 Malchárková Radka SDH Strahovice 6:25
 
Výsledkovou listinu ve formátu pdf najdete zde: https://goo.gl/rroU9P