6.8.2017

Výsledky 2017

Výsledková listina 6. ročníku ze dne 5. srpna 2017

Kategorie A

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Pašek David SDH Bohuslavice 04:39,596
2 Bereza Rafał KM PSP Chełm 04:49,034
3 Tešnar Petr HZSMSK,  Ostrava – Jih 04:57,981
4 Hess Paweł KM PSP Bielsko – Biała 04:58,389
5 Řehulka David HZS MSK, Ostrava – Přívoz 05:15,442
6 Jopek Szymon KM PSP Myślenice 05:16,047
7 Váňa Radek HZSMSK, Bílovec 05:23,380
8 Boček Petr HZSMSK, Ostrava – Přívoz 05:25,734
9 Velička Petr SDH Lubno 05:37,686
10 Mališ Rudolf SDH Metylovice 05:47,161
11 Koterec Václav SDH Darkovice 05:48,768
12 Millo Jakub JSDH Brušperk 05:48,794
13 Židek Martin JSDH Brušperk 05:59,387
14 Drastík Libor SDH Kobeřice 06:04,093
15 Hanel Marek SDH Darkovice 06:06,912
16 Boček Pavel SDH Malé Hoštice 06:07,145
17 Andráško Pavel SDH Stanislavice 06:08,242
18 Halfar Ondřej SDH Kobeřice 06:16,245
19 Pospěch David Sdh Strahovice 06:25,277
20 Čáp Tomáš HZSMSK, Ostrava – Fifejdy 06:45,340
21 Plandor Michal SDH Lubina 1 –  Drnholec 06:51,325
22 Groer Walter HZSMSK 06:51,952
23 Gas Jakub SDH Stanislavice 06:55,446
24 Šmigura Radek JSDH Lubina 1 – Drnholec 06:59,545
25 Kupka Šimon SDH Ostrava – Zábřeh 07:15,145
26 Žlebek Josef SDH Ostrava – Muglinov 07:25,128
27 Janáč Patrik SDH Ryžoviště 08:15,361
28 Petrželka  Lukáš SDH Kopřivnice 09:22,389
29 Pavlíček Pavel SDH Chuchelná 09:55,189
30 Neveselý Miroslav JSDH Mokrá – Horákov 10:35,881
N Hrbáč Jiří JSDH Velká Polom DNF

Kategorie B

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Hanel Miroslav SDH Darkovice 05:18,175
2 Hejneš Leopold HZSMSK, Ostrava – Jih 05:27,816
3 Balada Miroslav SDH Bobrovníky 05:52,482
4 Goldenstein Tomáš SDH Bobrovníky 05:55,764
5 Pokorný Dušan SDH Vigantice 05:58,851
6 Kafis Marty Ski Areál Vaňkův kopec 08:35,158
7 Černík René SDH Bobrovníky 08:45,349
8 Ryš Adam SDH Bohuslavice 08:56,913

Kategorie Ženy

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Stolařová Nikola SDH Krmelín 06:10,194
2 Kalná Vladislava SDH Jarcová 06:12,258
3 Izvorská Denisa SDH Metylovice 06:29,113
4 Petřeková Hana SDH Vigantice 07:14,432
5 To Kateřina SDH Horní Lhota 07:59,569
6 Šofrová Lucie SDH Bobrovníky 09:52,980
7 Formanová  Kristýna SDH Stanislavice 12:22,257

Výsledkovou listinu ve formátu pdf najdete zde: HORNOLHOTSKY ZELEZNY HASIC 2017 VYSLEDKY