19.8.2018

Výsledky 2018

Výsledková listina 7. ročníku ze dne 18. srpna 2018

Kategorie A

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Tešnar Petr SDH Horní Lhota 04:41,835
2 Hanzel Jaroslav SDH Písečná 05:03,764
3 Blažek Lukáš SDH Staré Hamry 05:33,873
4 Sláma Jan SDH Příbor 05:34,820
5 Lukáš Adam SDH Šilheřovice 05:36,152
6 Koterec Jan SDH Darkovice 05:37,001
7 Koterec Václav SDH Darkovice 05:45,057
8 Hanel Marek SDH Darkovice 05:52,729
9 Pačes Petr SDH Stará Bělá 05:55,761
10 Kokeš Jan SDH Dolní Lhota 06:04,551
11 Židek Martin JSDH Brušperk 06:09,357
12 Talafús Ľuboš DHZO Turčianske Teplice 06:19,600
13 Blažek Martin SDH Staré Hamry 06:20,341
14 Svoboda Tomáš SDH Kobeřice 06:27,794
15 Andráško Pavel SDH Stanislavice 06:28,301
16 Boček Pavel SDH Strahovice 06:31,061
17 Čáp Tomáš HZS MSK Fifejdy 06:35,227
18 Blažek Pavel SDH Staré Hamry 06:54,844
19 Krejčíř Dominik SDH Nová Dědina 06:55,516
20 Šmigura Radek SDH Lubina 1 – Drnholec 07:05,456
21 Bocheza Jaroslav SDH Kroměříž 07:38,293
22 Žlebek Josef SDH Muglinov 07:47,722
23 Kupka Šimon SDH Ostrava Zábřeh 07:50,851
24 Martiník Tomáš SDH Čavisov 07:55,810
25 Gas Jakub SDH Stanislavice 08:15,399
26 Svoboda Štěpán SDH Podolí 08:16,563
27 Cihelka Dalibor SDH Stará Bělá 08:19,962
28 Pavlíček  Pavel JSDH Chuchelná 08:33,853
29 Lariš Jan SDH Horní Suchá 08:45,346
30 Neveselý Miroslav SDH Mokrá 08:55,429
31 Janáč Patrik SDH Ryžoviště 09:14,940
32 Hrbáč Jiří JSDH Velká Polom 09:33,447
33 Masár Jakub SDH Strahovice 14:03,072

Kategorie B

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Hanel Miroslav SDH Darkovice 05:27,267
2 Goldenstein Tomáš SDH Bobrovníky 05:40,975
3 Balada Miroslav SDH Bobrovníky 05:56,741
4 Hejneš Leopold SDH Stará Bělá 05:58,106
5 Pospěch David SDH Strahovice 06:42,781
6 Čandrla Petr SDH Podolí 06:59,881
7 Kafis Martin Vaňkův kopec 07:31,968
8 Čubík Milan Vaňkův kopec 07:39,703
9 Černík René SDH Bobrovníky 08:00,227
10 Ryš Adam SDH Bohuslavice u Hlučína 09:35,501

Kategorie Ženy

Pořadí Příjmení a jméno Organizace Výsledný čas
1 Zezulková Marie SDH Stará Bělá 05:43,713
2 Tmejová Tereza SDH Chotěnov 06:09,749
3 Stolařová Nikola SDH Krmelín 06:09,872
4 Izvorská Denisa SDH Metylovice 07:01,139
5 Fialová Lenka SDH Horní Lhota 10:18,082

Výsledkovou listinu ve formátu pdf najdete zde: 2018-hornolhotsky-zelezny-hasic-vysledky